Ligdeki kötü performansını toparlayan ve UEFA Avrupa Ligi grubunu 3. tamamlayan Ajax, Hollanda Kupası’nda 4. lig takımı Hercules’e 3-2 yenilerek kupaya veda etti.
SON ANDA ZORLADILAR AMA OLMADI
USV Hercules’e galibiyeti getiren golleri 16 ve 66. dakikalarda Tim Pieters ve 90+3. dakikada Mats Grotenbreg kaydetti. Flaş mağlubiyetle kupaya veda eden Ajax’ın gollerini ise 83. dakikada Brian Brobbey ve 89. dakikada Chuba Akpom kaydetti.
![](https://demirkoy-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/yok-boyle-mac-ajax-hollanda-kupasinda-4-lig-takimina-elendi-1-xwvSEzqr.jpg)