Sivas Belediyesi tarafından şehirdeki okul idarecileri ve din görevlilerine yönelik Muhabbet Sofrası iftar programı düzenlendi

İftara; TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle muhtarları, okul müdürleri ve din görevlileri katıldı.

Programda konuşan Başkan Bilgin, şehri bir bütün olarak gördüklerini ifade ederek okullar, camiler, hastaneler ve kamu kurumlarının talep ettiği her türlü hizmeti büyük bir hassasiyetle karşıladıklarını ifade etti.

Bilgin, “Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hayata geçmesine vesile olan öğretmenlerimize, imamlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Toplumumuzu yakından ilgilendiren, pahada küçük ancak hizmette önemli olan çalışmalar gerçekleştirdik. Bunu yaparken bizim sizlerden tek istediğimiz dualarınızda yer almak oldu. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Eğitim camiası adına Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Haluk Doğan, din görevlileri adına İstiklal Mahallesi Mehmet Emin Cami İmamı Âdem Turan, Sultanşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Yüksel Hazman, Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Aslan, Cem Vakfı Başkanı Ünal Karataş ve Sivas Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin Gökgöz programda söz alarak “Gerçekleştirilen çalışmalar için Başkanımız Hilmi Bilgin’e teşekkür ediyoruz. Hangi alanda ihtiyaç duyduysak daima yanımızda oldu, talep ettiğimiz her hizmeti karşıladı. Kendisine başarılar diliyor, hizmetlerinin artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” dediler.

İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener de “Eğitim camiasının sürekli yanında olan, okullarımızdan, öğrencilerimizden, öğretmenlerimizden giden her talebin yerine getiren, kurumlar ile çok uyumlu çalışan ve bizlere her konuda destek olan Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’e çok teşekkür ediyoruz.” ifadesini kullandı.

Ardından söz alan Milletvekili Rukiye Toy ise çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Bilgin’e teşekkür etti.

Son olarak konuşan TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, “Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin öncü bir rol üstleniyor. Şehrimizin her alanındaki çalışmalara çok ilgi, alaka gösteriyor. Okullarımıza, camilerimize, hastanelerimizle ve diğer kamu kurumları ile üst düzeyde iş birliği halinde… Bu çalışmalar için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x