Sinan Akçıl, Yıllar Sonra Yeniden Aşk Yaşamaya Başladığı Sevgilisi Müjde Uzman’ın Doğum Gününü Kutladı

Sinan Akçıl, yıllar sonra yeniden aşk yaşamaya başladığı Müjde Uzman’ın doğum gününü romantik ve aynı zamanda göndermeli sözlerle kutladı. Detaylar👇

Mesleğinin yanında çarpıcı ve enteresan açıklamalarıyla, kabarık aşk defteriyle ve olaylı ayrılık/barışmalarıyla ünlü besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl’ı tanımayan yoktur.

Belki hatırlarsanız, geçtiğimiz ay Sinan Akçıl’ın yıllar önce bir dönem aşk yaşadığı Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i, Müjde Uzman’la yeniden barıştığının sinyallerini almıştık.

Hatta kendisi de bir röportaj çıkışı, “Bundan sonra Müjde’yle beni sık sık göreceksiniz” diyerek aşk iddialarını doğrulamıştı.

Müjde Uzman’ın, Sinan Akçıl’ın evinden paylaştığı pozla ortaya çıkan aşk, ilerleyen günlerde de ikilinin sosyal medya üzerinden flörtleşmesiyle devam etti.

Bugün çiçeği burnunda çiftten yeni bir hamle daha geldi. Ex’ten next olmaz kuralını çiğneyip 8 yıl sonra ilişkiye tekrar başlayan Sinan Akçıl, Müjde Uzman’ın doğum gününü göndermeli cümlelerle kutladı.

Akçıl, Müjde Uzman’la 2015 ve 2023 yılından fotoğraflarını yan yana koyduğu paylaşımında, Uzman’ın eski ilişkisine taş attı.

‘Seni söndürmeye çalışan bazı ilişkilerinden sıyrılıp yine kendini bulmayı hep bildin’ diyen Sinan Akçıl’ın, Müjde Uzman’la Oğuzhan Uğur’la yaşadığı ilişkiye gönderme yaptığı düşünüldü.

Ayrıca, Müjde Uzman’a mesajında “Az çekmedin benden ben de az biraz çekmiş olabilirim” diyen Sinan Akçıl,

‘Çok şey yazarım ama şarkılarda kullanıyorum o sözleri’ diyerek gelecek şarkıların Müjde Uzman’a ithaf edildiğinin de altını çizdi.

İşte Sinan Akçıl’ın kendine has sevgiliye doğum günü mesajının tamamı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x