PlayStation tutkunları bekliyordu; Sonunda detaylar netleşti

PlayStation oyuncularının heyecanla beklediği liste netleşti. Plus üyelerinin ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebileceği Mart ayı oyunları açıklandı. gamizm.com sitesindeki bilgiye göre Mart ayında listeye 4 oyun girecek.

Sifu: Intikam yolunda ilerleyen bir karakter olarak ailenizin suikastçılarını avlayın. Gizemli bir muskanız her ölümde sizi hayata geri getirecek, ancak bu yetenek yaşlanma ve sonuçlarıyla birlikte gelir.

Hello Neighbor 2: Raven Brooks’ta her şey göründüğü gibi değil. Polis, Bay Peterson’un bodrumunda hapsedilmiş çocukları bulmak için olay yerine gelir ve araştırmacı gazeteci Quentin olarak ipuçları ve kanıtlar aramak sizin görevinizdir.

EA Sports F1 23: 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi video oyunu EA SPORTS F1 23, heyecan verici “Frenleme Noktası” hikaye moduyla yüksek hızlı dram ve rekabet sunuyor.

Destiny 2: The Witch Queen: Savathán’ın Taht Dünyası’na dalın, Işığı nasıl çaldığının gizemini ortaya çıkarın ve yeni silahlarla benzersiz mod, gölgelendirici ve istatistik kombinasyonlarıyla özel silahlar oluşturun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x