Dead Island Riptide – Definitive Edition Steam’de ücretsiz oldu

Zombi oyunu tutkunları ve Steam kullanıcıları için heyecan verici bir gelişme yaşandı: Dead Island 2 nihayet Steam platformuna geliyor. Uzun süredir beklenen bu devam oyunu, 22 Nisan’da Epic Games Store’un özel sunumunun ardından Steam üzerinden erişime açılacak. Oyuncular, zombilerle dolu karantinaya alınmış Los Angeles şehrinde hayatta kalmaya çalışacaklar. Zengin bir hikaye ve ilgi çekici karakter kadrosu sunan bu oyun, aynı zamanda üç arkadaşınızla birlikte zombilere karşı mücadele edebileceğiniz bir macera sunuyor.

Dead Island 2’nin Steam sürümünün kutlaması kapsamında, Dambuster Studios, Dead Island Riptide – Definitive Edition oyununu 15 Şubat 11:00 AM ET’ye kadar ücretsiz olarak sunuyor.

Dead Island Riptide – Definitive Edition Steam’de ücretsiz oldu

Bu teklif, oyuncuları devam oyunu için heyecanlandırmanın yanı sıra, onlara cömert bir jest olarak da sunuluyor. Dead Island: Riptide, ilk oyunun bittiği yerden devam ederek oyuncuları yeni bir zombi istilasına uğramış adaya götürüyor ve HD grafikler, geliştirilmiş oyun modelleri ve fotogerçekçi aydınlatma sistemiyle daha üstün bir deneyim sunuyor.

Benzer bir şekilde, popüler oyun motoru RPG Maker XP de şu anda Steam üzerinden ücretsiz olarak temin edilebilir durumda. RPG Maker XP, kullanıcıların kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi rol yapma oyunlarını (RPG) oluşturmasına olanak tanıyan bir yazılım veya oyun motorudur. 2005 yılında piyasaya sürülen bu program, 1990’lara dayanan uzun soluklu RPG Maker serisinin bir parçasıdır. RPG Maker XP, 2000’li yılların ortalarında aspiran oyun geliştiricileri arasında popüler bir seçenek olmuş ve program kullanılarak birçok başarılı bağımsız RPG oyunu yaratılmıştır. Eğer bir hobi olarak ya da profesyonel anlamda oyun geliştirme ile ilgileniyorsanız, bu araç oyun yapımına başlamanız için mükemmel bir fırsat olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x