Alina Boz ve Umut Evirgen el ele

Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk ve Eda Gürkaynak-Birkan Sokullu çiftleriyle yemek yiyen sevgililere çıkışta evlilik hazırlığı yaptıkları iddiası soruldu.

Yanıt vermek yerine teşekkür etmekle yetinen çift, araçlarına binerek uzaklaştı. (Sayit DURMAZ)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Londra’da balayı

2 yıllık ilişkilerini nikâh masasına taşıyan oyuncu Deniz Çakır ve iş insanı Bilgehan Baykal düğünün ardından balayına çıktı. Londra’ya giden çift, mutluluk pozlarını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

Gel yanıma

Kendisi gibi oyuncu olan Sinan Sicimoğlu’yla aşk yaşamaya başlayan Aslı Bekiroğlu, önceki gün sevgilisiyle Bebek’te görüntülendi. Sicimoğlu muhabirleri fark edince uzaklaşmaya çalıştı. Bekiroğlu onu yanına çağırdı: “Sinan yapacak bir şey yok, onlar bizim dostlarımız, gel yanıma!”

Sevgiliden destek

Kanal D’nin yeni sezondaki flaş projesi “Dilek Taşı”nda başrolü üstlenen Hazal Subaşı, dizinin ilk bölümü için düzenlenen özel davete sevgilisi Atakan Başavcı ile katıldı. Ünlü oyuncu, sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında “İzleme gününden” notuyla paylaştı.

Aceleci çift

Hilal Altınbilek ve sevgilisi Mehmet Can Uzun önceki gece Arnavutköy’de görüntülendi. Oyuncu, soruları “Çok acelemiz var. Şimdi konuşmayalım. Daha uygun bir zamanda uzun uzun sohbet ederiz” diyerek yanıtsız bıraktı. (Sayit DURMAZ)

Bodrum’a veda

Özge Özder, Bodrum tatilinin son günlerinde kızı Eva Luna ile görüntülendi. Eşi Sinan Güleryüz sahne çalışmaları nedeniyle İstanbul’dayken kızıyla tatilin tadını çıkaran oyuncu, önceki gün onunla birlikte Torba sahilinde dondurma keyfi yaptı. Özder’in dizi tekliflerini değerlendirdiği ve senaryo okuduğu öğrenildi.

Bacak boyum kadar

Şevval Şahin, 13 Eylül’de yeni yaşını kutladı. Evi çiçek bahçesine dönen ünlü model, sevgilisi Murat Kazancıoğlu’nun yolladığı kırmızı gülleri Instagram hesabının Hikâye bölümünde paylaştı. Şahin güllerle verdiği poza “Bacak boyum kadar. Seni çok seviyorum aşkım” notunu düştü.

Vitamin bakımı yaptırdı

Seda Üren önceki gün City’s Nişantaşı çıkışı görüntülendi. Yüzüne vitamin bakımı yaptırdığını o yüzden cildinin kızarık göründüğünü söyleyen şarkıcı, “Yerçekimine karşı nasıl vücudumuzu sporla koruyorsak orada da vitaminlerle cildin düşmesini engelliyoruz” dedi. Seda Üren estetikten korktuğunu da itiraf etti: “Botoks bile nadir uzun arayla yaptırıyorum. Korkuyorum çünkü bu tür yapılanlar hepsinin kimyasal zararları var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x